ناشران برتر سال ۹۴ کشور معرفی شدند

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۶ کد : ۴۴۵ مطالب مفید
تعداد بازدید:۱۴۰۵
ناشران برتر سال ۱۳۹۴ کشور معرفی شدند و در آیین افتتاحیه بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور رئیس جمهور از آنها تجلیل شد.
 
نمایشگاه کتاب
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ناشران برتر سال ۱۳۹۴ کشور معرفی شدند و در آیین افتتاحیه بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با حضور رئیس جمهور از آنها تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معرفی و تجلیل از برترین ناشران کشور در سال ۱۳۹۴ در آیین افتتاحیه بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پیش از ظهر امروز سه‌شنبه ۱۴ اردیبهشت با حضور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور در شهر آفتاب برگزار شد.

بر اساس این گزارش در بخش ناشران خصوصی انتشارات مجد، در بخش ناشران خصوصی بزرگسال شهرستان انتشارات ایلیا، در بخش ناشران بزرگسال غیرخصوصی انتشارات سوره مهر، در بخش ناشران خصوصی کودک و نوجوان تهران انتشارات قدیانی و افق، در بخش ناشران غیرخصوصی کودک و نوجوان انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در بخش ناشران خصوصی کودک و نوجوان شهرستان انتشارات جمال برگزیده شدند.

همچنین در بخش جنبی و در بخش ناشران خصوصی بزرگسال شهرستان مجمع ذخایر اسلامی و در بخش ناشران خصوصی بزرگسال تهران موسسه ترجمان علوم انسانی برگزیده شدند.

در این مراسم، از مرحوم منصور ترکان رئیس پروژه شهر آفتاب با اهدای لوح تقدیر، تجلیل به‌عمل آمد.

 


توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این خبر را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست‌ها و پیام‌ها به بخش مربوطه ( تماس با ما ) مراجعه فرمایید.
رای

نظر شما :